İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

İnsan Kaynakları Politikamızın temeli:
Çalışanlarımızın değerli varlığımız olduğuna inanıyoruz. Çalışma arkadaşlıklarımıza geçici gözüyle bakmıyor, ilişkilerimizi sağlıklı temeller üzerine inşa ediyoruz. Bünyemize yetenekli ve başarılı kişileri çekmeyi, gelişmelerine yardımcı olup teşvik ederek uzun yıllar birlikte çalışma ilkesini benimsiyoruz. Aramıza yeni katılan personeli, çalışmaya başladığı ilk günden itibaren, Gerek işbaşında, gerek iş dışında düzenlenen programlarla eğitimlerini sürdürüyoruz.

SUN & AY İNSAN KAYNAKLARI

Hedeflerimize ulaşmada; bizleri başarıya taşıyan ana güçlerden biri de çalışanlarımız. Yıllardır müşterilerimizi, verdiğimiz hizmetlerin her aşamasında memnun ederek, iş sahamızdaki öncülüğümüzü sürdürmek ve geliştirmek, insan Kaynakları yaklaşımımızın özünü oluşturuyor. Gelişmiş teknolojiyi kullanabilen, eğitilmiş, dinamik, takım çalışması ruhuna sahip, inisiyatif sahibi, Sun&Ay da çalışmayı ayrıcalık sayan bir iş gücüyle ve bu iş gücünü yöneten lider ve yöneticilerle çalışıyoruz."

ÜCRET VE SOSYAL POLİTİKASI
Ücret politikası, rekabete dayalı ücret sistemi uygulayarak, personelin performansını yükseltmeyi amaçlar. Bu nedenle ücretin belirlenmesinde personelin yetkinlikleri, performansları ve piyasa koşulları dikkate alınır. Yemek hizmeti şirket bünyesinde verilir.
Personel motivasyonunu arttırmak için çeşitli sosyal ve kültürel aktiviteler düzenlenmektedir.
İŞ BAŞVURUSU İÇİN
SUN & AY Gümrük Müşavirliği'ne iş başvurusunda bulunmak için aşağıdaki formu doldurarak müracatınızı e-mail yolu ile yapabilirsiniz.
İş Başvuru Formu
Uluslararası Nakliye

Danışmanlarımız...

Gümrük Müsteşarlığı Duyurulari...

Döviz Kuru Çeviricisi:
164 Ülkenin Çapraz Kurları